26 Ekim 2013 Cumartesi

The Fast and The Furious Stili: Kaslı ve Kel

En sevdiğim film serisi tabi ki de Hızlı ve Öfkeli. Çünkü güzel arabalar, asi insanlar, yakışıklı ve kaslı abiler, seksi hanımlarla dolu bir 1.5 saat nasıl sevilmez ki?

Bu serinin en sevdiğim karakteriyse lider Dom'dan başkası olamazdı. Çetesini ailesi gibi gören, çalıp çırpan, alkol alan ama haç takmaktan ve yemek yemeden önce dua etmeyi aksatmayan Dom Bey'le keşke çılgınca araba kullanıp bir şeyler çalsak.

Lider Dom çalıp çırpan ama buradan kazandığı parayı asla kıyafetlerine harcamayan birisi. Atlet en birinci tercihi favori renkleriyse beyaz ve siyah. Acaba bu içindeki kötülüğün ve iyiliğin sembolize edilmesi mi? Hiç sanmıyorum burada bahsettiğimiz film Hızlı ve Öfkeli.Atlet giymediği zamanlardaysa yarım kollu tişört giyen Dominic Toretto bir değişiklik yapıp siyah ve beyazla beraber gri renkli tişört de giyiyor.


                                           adam öldürmeye de gitse haçlı kolyesini çıkarmıyor

Tabi ki Dominic Toretto da insan arada bir o da üşüyor. Böyle zamanlardaysa deri ceketi tercih ediyor.


Sevgilisiyle başbaşayken genelde üstüne bir şey giymeyi tercih etmiyor.

                                     


Haçlı kolyesi dışında fazla aksesuar takmayan Dominic Toretto'yu ender olarak güneş gözlüğü takarken gördük. Burada da klası anlaşılıyor ve yanındaki aptal sarışının gözlükleri çok komik gözükürken Dom ne kadar da karizmatik gözüküyor.


Fakat karizmasını en belli olduğu an muhteşem arabalarının yanında olduğu an.                                                                              YOLLARIN USTASI PİS BAKIŞ ATMANIN BABASIBöyle kaslı bir vücuda sahip olmak tabi ki de zor bir iş. Antrenmansız olmuyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder